Biz Kimiz?

PROFİLLAM HAKKIMIZDA

Profillam; Laminat Parke, Lamine Parke, Süpürgelik, HDF, MDF, MDF Lam, Sunta ve Sunta Lam gibi çok sayı ve çeşitteki ahşap sanayi ürünlerinin pazarlanması ile toptan ticaretini yapmaktadır. Profillam, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ve en kaliteli markalarını dünyanın dört bir tarafına ihraç etmektedir. Bu bağlamda Profillam, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ahşap sanayi üretici firmalarından olan AGT, Çamsan, Peli Parke, Yıldız Entegre (Varioclic), Kastamonu Entegre (Floorpan) ve Şerifoğlu Parke’nin en kaliteli ürünlerini dünyanın dört bir tarafına ihraç etmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış markalarının temsilciliğini yapan firmamız aynı zamanda proje bazında ürün satış hizmeti de vermektedir.

Kurulduğundan beri yurtdışı toptan satış, ihracat operasyonu ve güçlü ihracat ekibimiz ile öncelikli hedefimiz; talep edilen ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak müşterilerimize teslim etmektir. Profillam, en kaliteli ürünleri satarak ürünlerinin ve kalitesinin her zaman arkasında durur, ürünleri zamanında teslim ederek verdiği sözü tutar ve hızlı, kararlı ve dürüst satış politikası ile müşterilerine her zaman güven verir.

Profillam olarak sahip olduğumuz geniş ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize kalite öncelikli hizmet sunmaktayız. Kaliteli, sağlıklı, estetik ve dekoratif ürünlerimizde bir yandan günümüzün modern çizgilerini kullanırken, diğer yandan yüzyıllardır beğeniyle kullanılan klasik motiflere de yer vermekteyiz. Farklı renk ve desen çeşitlerini içeren ürün koleksiyonlarımız ve serilerimiz ile müşterilerimize her tür mekan için çok sayıda farklı seçenekler sunmaktayız.

Profillam, etik değerlere saygılı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kararlı ve sürdürülebilir satış politikaları izlemekte ve sahip olduğu iş ahlakı, dürüstlüğü ve her geçen gün artan referansları ile yoluna büyüyerek emin adımlarla devam etmektedir.

Ürünlerimizin EN 13329, CE, E0, E1, DL, PCP, Bfl S1, L2C, AC1, AC2, AC3, AC4, AC5, TSE ve çeşitli ISO kalite sertifikaları mevcuttur.

  • 12 Yıllık Tecrübe
  • 2500+ Proje Teslimi
  • 2000 Mutlu Müşteri
Vizyon

Ahşap, doğanın bize hazır olarak sunduğu en temel maddelerden biridir. Öyle ki ahşap, insanoğlunun var olduğundan beri kullandığı ve işlediği en temel malzemedir. Bu bağlamda ahşap insanoğlunun en kadim dostudur.
Hedefimiz;

Ahşabın en kıymetli formlarından biri olan parkeyi insanoğlunun yaşadığı her alana taşımak, hayatın her alanında ve anında insan-ahşap etkileşimini sürekli kılmak,

En yüksek kaliteli, kullanıcı dostu, şık, konforlu ve her zevke ve ihtiyaca hitap eden doğal ahşabı en uygun ekonomik seçeneklerle dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerimizin kullanımına sunmaktır.

Misyon

Ahşap sanayi alanında tüm ortaklarının beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde, sunduğumuz yüksek kaliteli, şık, kullanıcı ve çevre dostu ürünler ile insanların yaşam alanlarına farklı bir değer ve anlam katmak,

İzlediğimiz yenilikçi politikalar ile sektöre yön veren küresel bir marka olmak.

Kalite

 

  • Kalite standartlarına uygun üretilmiş en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak,
  • Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini esas almak,
  • Ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için yenilikçi adımlar atmak, vizyoner politikalar izlemek,
  • Sonuç ve çözüm odaklı olmak,
  • Sektörün seçkin ve güvenilir temsilcisi olmak.